kolmapäev, 30. aprill 2014

Õuesõppepäev.

 


 Teisipäeval oli meil õuesõppepäev. Päeva alustasime konnade maalimisega toas, kuna ilm paistis vihmale kiskuvat. Kui konnad maalitud, läksime edasi õppima õue. Õues natuke vihma tibutas, aga see meid ei seganud. Iga laps sai endale tikutopsi, kuhu sisse pidi korjama midagi, mis topsi mahuks - kive, oksi, lehti jne. Igat huvitavat leidu pidi sõpradele näitama. Aegapidi topsid täitusid.

  Kui kõigi topsid täis, ootasid pingil kandikud, kuhu sai kõigile näitamiseks leiud välja panna. Kõige rohkem leiti kive ja oksakesi.

  Enne  uue töö kallale asumist maiustasime kommidega. Nüüd aga sai ühele kandikule väga palju kommipabereid, sest väiksed oravad teavad, et kommipabereid maha ei visata - nende koht on prügikastis.  Paberile olid end sättinud kaks konna, kes soovisid, et lapsed neile rohelisi lehekesi korjaksid, sest nendele meeldib rohu sees hüpata. Kõik lapsed olid kiired konnadele lehti tooma. Kui lehti juba palju, katsime töö liivaga. Laste arvates jäid konnad oma uue elukohaga rahule. Tuli tore pilt. 
 Kui meie tööd valmis said, piilus pilve tagant meie tegevust ka juba päike.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar