kolmapäev, 9. märts 2016

Lepalinnu laulupäev


9. märtsil toimus lasteaias Lepalilinnu laulupäev kesmisel vanuserühmal ehk siis 5-6 aastastel.Lapsi oli küll saalis vähe, aga kõik ootasid ärevusega, kes mida laulma hakkab.


Liisi sai sel aastal istuda esimeses reas


Laulupäeva avas muusikaõpetaja Anneli.Kuna on rühmas lapsi, kes on haiged, siis sel aastal esines Oravate rühmast neli julget last.
Esimesena Oravadest sai laulma Marko, kes esitas laulu "Süda tuksub tuks-tuks-tuks"Järgmisena esines Grete, kes esitas laulu "Kaks plära lära Leenut" 

Kolmandaks esinejaks oli Liisi lauluga "Hiirtle oli lauluisu":

Oravate rühmast viimasena esines Remya lauluga "Pärja laul"Laulud kuulatud, tuli žürii minna ja teha raske otsus. Sel aastal kuulusid züriise Mesikäppade õpetaja Inna, Hundude õpetaja Maris ja õppealajuhataja Dagmar. 

Lapsed saalis aga tantsisid koos liikumisõpetaja Liisi, Lepatriinud õpetaja Kreetega ja muusikaõpetaja Anneliga  "Mul on üks tore tädi", "Kui sul tuju hea" ja "Boogie-Woogie" tantse.Lõpuks sai zürii oma otsuse tehtud ja jagas auhindu.
Sel aastal jagati neli eriauhinda.Esimese eriauhinna sai Mesimummide rühma tüdruk.

Teise eriauhinna sai Öökullide rühma tüdruk.Kolmanda eriauhinna sai Siilipere rühma poiss.


Neljanda eriauhinna sai Siilipere rühma tüdruk.


Tänase laulupäeva Lepalinnuks valiti Siilipere rühma laps


Auhinnad jagatud, oli aeg teha üks tore ühispilt kõigi lauljatega.Paar väikest pilti Oravate rühma lastest, kes soovisid koos pilti teha.KOHTUMISENI JÄRGMISEL AASTAL!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar